Speciální a krajská výstava 17.6.2012

Výsledky

Závěrečné soutěže:

Best in show - Speciální výstava:


1.místo
Australský ovčák: Stonehaven Bayshore Secret Strike
Majitel: Zuzana Hodová

 


2.místo
Thajský ridgeback: Cosmic Sofa Surfer
Majitel: Barbora Špičková

 
 


3.místo
Holandský ovčák: Curage Holland Rhoderic Sodar
Majitel: Markéta Drahonská

 

Best in show - Krajská výstava:


1.místo
Border kolie: Diego Tender Flash
Majitel: Karolína Prejsová

 


2.místo
Mops: Monpasie Fokus-Pokus
Majitel: Patrik Panýrek

 
 


3.místo
Čínský chocholatý pes: Apollo Creed z Půlnočního dvora
Majitel: Lenka Šulcová

 

Best in show Junior - Speciální výstava:


1.místo
West highland white terier: Icaria Blataj
Majitel: Hana Nová

 


2.místo
Malý kontinentální španěl: Benjamin z Krve Orthosovy
Majitel: Simona Kratochvílová

 
 


3.místo
Shiba inu: Usagi Aka Czech Jakobín
Majitel: Patrik Panýrek

 

Best in show Junior - krajská výstava:


1.místo
Stafordšírský bullteriér: Adastea Time Staff Haven
Majitel: Vanda Csillagiová

 


2.místo
Americký kokršpaněl: Royal Zoe´s Hamitsu
Majitel: Hana Brunclíková

 
 


3.místo
Bearded kolie: Anúbis Kofinela
Majitel: Veronika Winlůerová

 

Best in show Veterán:


1.místo
Border kolie: Geri Foxy Fox
Majitel: Veronika Vostrá

 


2.místo
Eurasier: Casanova von Massow-Krummau
Majitel: Pavel Jůza

 
 


3.místo
Americký kokršpaněl: Damian z Čachnovského ranče
Majitel: Jana Nunvářová

 

Nejlepší dorost:


1.místo
Americká akita: Iceman iz Zamka Grez
Majitel: Patrik Panýrek

 


2.místo
Cairn teriér: One and Only Limecastle´s
Majitel: Jitka Holá Zátková

 
 


3.místo
Malý kontinentální španěl: Orione Fa-dy
Majitel: Marcela Blahutová

 

Nejlepší štěně:


1.místo
Tibetská doga: Dora Re-hla
Majitel: René Hlavatý

 


2.místo
Rhodeský ridgeback: Addy Jonas Nyambe
Majitel: Alena Gebrová

 
 


3.místo
Malý münsterlandský ohař: Cassie Andělský hrad
Majitel: Markéta Štefánková

 

Soutěž o nejlepší chovatelskou skupinu:


1.místo
Malý kontinentální španěl: Marestel
Majitel: Radka Hudečková

 


2.místo
Čínský chocholatý pes Z Půlnočního dvora
Majitel: Lenka Šulcová

 
 


3.místo
Šiperka: Taien
Majitel: Markéta Schwarzová

 

Soutěž o nejlepší pár:


1.místo
Border kolie: Geri Foxy Fox & Hvězdička z Bengasu
Majitel: Veronika Vostrá

 


2.místo
Malý kontinentální španěl Jacoby Porubský květ & Bellamia Hravý dům
Majitel: Dana Jakubjanská

 


2.místo
Akita inu: E Kaga Go Haru Kaze & Uruomi Z Bambusového háje
Majitel: Lenka Miřejovská

 

Soutěž dítě a pes:


1.místo
Valentýna Králíčková

 


2.místo
Karolína Kněbortová

 


3.místo
Vratislav Pilař

 

Fotogalerie a kompletní výsledky výstavy v přípravě

Poděkování sponzorům:
Hlavní sponzor - Royal Canin
Poháry Bauer
Pes, přítel člověka
Chovatelské potřeby manželů Blažejových, Fortissimo, Umělecké zpracování kovů - Michaela Karásková, Top pet products, Občerstvení Josef Míka