Klubová výstava & Speciální výstava Eurasierů 23.9.2012

Výsledky

Závěrečné soutěže:

Best in show:

1.místo
Americký stafordšírský teriér: Jasper Killemall z Katu
Majitel: Sekalová Michaela

 

2.místo
Velký švýcarský salašnický pes: Rammstein from Swiss Star
Majitel: Ivana Lipenská

 

3.místo
Eurasier: Casanova von Massow-Krummau
Majitel: Pavel Jůza

 

BIS Junior:

1.místo
Shih-tzu: Iveko-Dog Showman Imperial Bohemia
Majitel: Kozáková Iveta

 

2.místo
Americký stafordšírský teriér: Hercules Of Daft Raptors
Majitel: Jelínek Stanislav

 

3.místo
Australský honácký pes: Uaroo Blue Cidabro
Majitel: Andrea Daňková

 

BIS Veterán:

1.místo
Eurasier: Casanova von Massow-Krummau
Majitel: Pavel Jůza

 

2.místo
Holandský ovčák: Cézanne Lorrain Wapini von Folge
Majitel: Rokosovi manželé

 

3.místo
Velký švýcarský salašnický pes: Carmen from Swiss Star
Majitel: Lipenská Ivana

 

Nejlepší dorost:

1.místo
Americký stafordšírský teriér: Moon Scape Sky z Katu
Majitel: Poborský Tomáš

 

2.místo
Louisianský leopardí pes: Enyaya Enna Roztocká hvězda
Majitel: Martina Valihrachová

 

3.místo
Tibetská doga: Dora Re-Hla
Majitel: Hlavatý René

 

Nejlepší štěně

1.místo
Šiperka: Elfi Blackline Czech
Majitel: Schwarzová Markéta

 

2.místo
Pyrenejský horský pes: Fík Forever Drem,
Majitel: Čertík Lukáš

 

3.místo
Australský ovčák: Kiss Kiss Bang Bang of Musimaciay
Majitel: Králíčková Petra

 

Soutěž o nejlepší chovatelskou skupinu:

1.místo
Holandský ovčák: Wapini von Folge
Majitel: Eva Rokosová

 

2.místo
Malý kontinentální španěl: Marestel
Majitel: Hudečková Radka

 

3.místo
Louisianský leopardí pes: Roztocká Hvězda
Majitel: Boďová Denisa

 

Soutěž o nejlepší pár:

1.místo
Pyrenejský horský pes: Andy First z Vajlovny & Gaelin, du Champ d´ Ours
Majitel: Karmazinová Petra

 

2.místo
Norfolk teriér: Pink Panther of Mara´s Home & Alieselott Z Marlendu
Majitel: Boumová Renáta

 

3.místo
Velký švýcarský salašnický pes: Rammstein from Swiss Star & Angela Swiss Star Fanny,
Majitel: Ivana Lipenská

 

Soutěž Dítě & pes:

1.místo
Součková M.

 

2.místo
Šourová Alena

 

3.místo
???

 

Kompletní výsledky výstavy v přípravě

Poděkování sponzorům:
Hlavní sponzor - krmivo Brit
Manželé Potůčkovi
Poháry Bauer
Chovatelské potřeby manželů Blažejových
Pes přítel člověka
Renata Hofmann - Studio Ren
MAPES - dobroty pro pejsky